Friday, 2019-05-24, 8:03 AM

Welcome Guest | RSS

Main » 2011 » November » 10 » Рецепт за успешна учебна година
0:58 AM
Рецепт за успешна учебна година

Оваа учебна година ја започнавме со еден рецепт. Прочитајте го може ќе ви се допадне.

ПОТРЕБНИ СОСТОЈКИ:
1 лажица НАПОРНА РАБОТА
2 лажици ЗАБАВА И ДРУГАРУВАЊЕ
1 лажица ЕНТУЗИЈАЗАМ
1 лажица КРЕАТИВНОСТ
1 лажица КОМУНИКАЦИЈА
1 лажица СОРАБОТКА
ПОДГОТОВКА: 
Сите состојки заедно се мешаат. 
Views: 253 | Added by: nece | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *: